Szanowni Państwo,

Ponad 25 lat pracy na rynku nieruchomości sprawiły, że wiem w jakie problemy można popaść nie znając specyfiki tego rynku lub ile można stracić zbywając nieruchomość poniżej jej wartości czy też zgadzając się na niekorzystne dla siebie warunki.

Znam się na nieruchomościach i pomogę zaoszczędzić Państwu czas jak i przykrych niespodzianek, mogących pojawić się podczas sprzedaży czy zakupu nieruchomości.

Od wielu lat rozwiązuję problemy moich Klientów.

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku pomagam w zbyciu nieruchomości na jak najlepszych dla Sprzedającego warunkach. Czuwam nad całym procesem sprzedaży, aż do rozliczenia stron i wydania nieruchomości.

Dostosowując się do potrzeb moich Klientów, często zamieszkałych poza granicami Polski, przeprowadzam cały proces sprzedaży nieruchomości jako pełnomocnik, począwszy od ustalenia ceny nieruchomości, poprzez Akt Notarialny, protokół wydania na rozliczeniu z dostawcami mediów skończywszy. Doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości i otwartość na potrzeby Klienta, są gwarancją mojej skuteczności.

Pomagam również w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, poprzez doradztwo, indywidualnie dostosowany marketing, organizację sprzątania, odnowienia czy pielęgnacji nieruchomości.

Kupującym oferuję pomoc w nabyciu nieruchomości, uczestnicząc w całym procesie zakupu, łącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dla bezpieczeństwa transakcji, sprawdzam każdą nieruchomość, zapoznając się z jej dokumentacją.

Pracuję tylko i wyłącznie dla jednej strony transakcji, na podstawie tzw. Umowy na wyłączność, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa moim Klientom, którzy nieraz oddają w moje ręce dorobek swojego życia.

Dla dobra moich Klientów, stale uzupełniam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające ciągły rozwój.

Zajmuję się równocześnie doradztwem z zakresu szeroko rozumianego prawa obrotu nieruchomościami.

Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznym i eksperckim wsparciu w zakresie kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług i doświadczenia.

Z poważaniem

Zuzanna Sitarz

Nr państwowej licencji: 1567

 
Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Ziemi Lubartowskiej

Lubelskie Stowarzyszenie Ekspertów Rynku Nieruchomości

Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Ziemi Lubartowskiej

 

Siedziba Biura znajduje się w mieście Lubartów w województwie lubelskim. Pracuję głównie na terenie gmin: Lubartów, Lublin, Firlej, Kock, Radzyń Podlaski, Ostrów Lubelski, Kamionka, Michów, Niedźwiada oraz w całym województwie lubelskim.